Milanova pizza – with love for you

Піца від milanova pizza! користується любов’ю шанувальників італійської кухні .

Щодня в milanova pizza! випікають безліч піц – їх їдять в ресторанах, доставляють в офіси і додому, замовляють на вечірки, беруть з собою на пікнік, пригощають друзів. За цілу епоху існування Milanova pizza! слоган мережі – with love for you – став набагато більшим, ніж просто красивою (і сміливою!) фразою. Тисячі постійних клієнтів мережі це підтверджують, знову і знову вибираючи – Маргариту або Пепероні, Ніва або Салямі, Гавайську або Шпенато. Але обов’язково з родини Milanova pizza!

Легендарне тісто

Піца в Milanova pizza! – це тільки найкращі натуральні продукти, ідеально збалансовані інгредієнти та сміливі гастрономічні експерименти! Ну і звичайно ж, славні кулінарні традиції Італії: в Milanova pizza! тісто для піци готують за традиційним італійським рецептом. В ньому важливо абсолютно все: час, секретні складові, температура, техніка, тобто, потрібно слідкувати за кожною деталлю,  І хоч завдання це не з легких, в Milanova pizza! з ним впоралися: майстерності наших піццайоло позаздрили б самі італійці!

Класичні та креативні рецептури

Поєднання класики та авангарду – незмінна «фішка» Milanova pizza!. Результат такого творчого підходу – це кухня на межі гастрономічних культур, незвичайні смакові поєднання і незмінний wow-ефект для гостей Milanova pizza !

На всі смаки і розміри

М’ясо і птиця і сир, вегетаріанський варіант – які б смакові переваги не були у гостей, в Milanova pizza ! кожен знайде свою улюблену піцу. А потім ще одну. І ще…

Піца від Milanova pizza ! – це завжди безпрограшний варіант для будь-якого випадку і смаку!